Námestie Jána Pavla II. 2059
069 01 Snina

Ponuka krúžkov

Kultúrno umelecké oddelenie
Výchovno pastoračné oddelenie
Športové oddelenie
Vzdelávacie oddelenie

Príprava

prvoprijímajúcich
birmovancov

Zamestnanci

Riaditeľka – Mgr. Iveta Haburajová (úradné hodiny)
Úradné hodiny počas prázdnin
Pondelok 10:00 – 17:00
Utorok   9:00 – 15:00
Streda 10:00 – 17:00
Štvrtok   9:00 – 15:00
Piatok 10:00 – 17:00
školský rok 2017/2018
P: 10:00 – 11:30 16:00 – 17:30
U: 10:00 – 11:30 13:30 – 17:30
S: 10:00 – 11:30 13:30 – 17:30
Š: 10:00 – 16:00 18:30 – 19:30
P: 10:00 – 16:00 20:00 – 21:00

                          motyl

Ekonómky – Ing. Jana Čopíková, Ing. Marianna Hancová
P:   8:00 – 12:00
U:   8:00 – 12:00
S:   8:00 – 12:00
Š:   8:00 – 12:00
P:   8:00 – 12:00
Pracovný čas je flexibilný.
V prípade neprítomnosti nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0918 407 067, 0908 366 229.
 
Interní pedagogickí zamestnanci
  1. Mgr. Iveta Haburajová /riaditeľka/ – náboženstvo v MŠ, prvoprijímajúci, birmovanci, Spievajme Pánovi – Spojený mládežnícky zbor, dobrovoľníci
  2. Mgr. Mária Ondrušová – Sr. Rudolfa /pedagóg/ – birmovanci, prvoprijímajúci, Slniečko
  3. Mgr. Matúš Jankaj /pedagóg/ – klávesy, hrajme Pánovi, hra na organe
Interní nepedagogickí zamestnanci
  1.  Ing. Ján Čop /technicko-hospodársky pracovník/ –  futbal, hokejbal, stolný tenis (zast.)
  2.  Ing. Jana Čopíková /ekonómka/
  3.  Ing. Marianna Hancová /ekonómka/
  4.  Gabriela Štofíková /upratovačka/
Externí pedagogickí a iní zamestnanci resp. vychovávatelia – vedúci krúžkov
  1.  ThLic. Allan Tomáš, dekan-farár – miništranti
  2.  Mgr. Martin Rečlo, kaplán – birmovanci, miništranti
  3.  Mgr. Martin Murajda, kaplán – prvoprijímajúci 
  4.  Mgr. Gabriela Zápotoková  – birmovanci, prvoprijímajúci
  5.  Mgr. Katarína Peterová – Sr. Blandína – birmovanci, prvoprijímajúci
  6.  Mgr. Maroš Prejsa – prvoprijímajúci – gréckokatolícka farnosť Snina-sídlisko
  7.  Mgr. Daniel Šarišský – biblicko-misijný gréckokatolícka farnosť Snina-Brehy
  8.  Mgr. Eduard Chrin – prvoprijímajúci FBM, skautská družina, gitara (zast.)
  9.  Ing. Daniela Dunajová  – prvoprijímajúci FBM
  10.  Mgr. Slávka Kapráľová – prvoprijímajúci FBM
  11.  Mgr. Jana Kozejová – Down klub
  12.  Mgr. Erika  Gerbócová – Angličtina hrou v CMŠ
  13.  Mgr. Jana Ferencová – Šikovné ručičky, škola hrou, rómsky klub mini
  14.  Martina Waldhauserová – Spievajme Pánovi (spevácky) – mládež FBM
  15.  Patrícia Gerbocová – Spievajme Pánovi (spevácky) – deti FBM
  16.  Jana Kovaľová – Sr. Natanaela – Spievajme Pánovi (spevácky) – deti FPK
Externí nepedagogickí zamestnanci
  1. Dana Cihrová /administrátor web stránky/