Námestie Jána Pavla II. 2059
069 01 Snina

Ponuka krúžkov

Kultúrno umelecké oddelenie
Výchovno pastoračné oddelenie
Športové oddelenie
Vzdelávacie oddelenie

Príprava

prvoprijímajúcich
birmovancov

Zamestnanci

Riaditeľka – Mgr. Iveta Haburajová (úradné hodiny)
Úradné hodiny počas prázdnin
Pondelok 10:00 – 17:00
Utorok   9:00 – 15:00
Streda 10:00 – 17:00
Štvrtok   9:00 – 15:00
Piatok 10:00 – 17:00
školský rok 2020/2021
P: 10:00 – 11:30 16:00 – 17:30
U: 10:00 – 11:30 13:30 – 17:30
S: 10:00 – 11:30 13:30 – 17:30
Š: 10:00 – 16:00 18:30 – 19:30
P: 10:00 – 16:00 20:00 – 21:00

                          motyl

Ekonómka – Ing. Marianna Hancová
P:   8:00 – 14:00
U:   8:00 – 14:00
S:   8:00 – 14:00
Š:   8:00 – 14:00
P:   8:00 – 14:00
V prípade neprítomnosti nás kontaktujte na telefónnom čísle:  0908 366 229.
 
Interní pedagogickí zamestnanci
  1. Mgr. Iveta Haburajová /riaditeľka/ – S najmenšími k Bohu, Katechézy Dobrého Pastiera, Organ, prvoprijímajúci, Spievajme Pánovi – Spojený zbor (dospelí), Dobrovoľníci, Stretká
  2. Mgr. Marta Fukasová – Sr. Chantal /pedagóg/ – birmovanci, Slniečko, Hrajme Pánovi, Klávesy, Spievajme Pánovi – deti a mládež, Škola hrou
Interní nepedagogickí zamestnanci
  1.  Ing. Ján Čop /technicko-hospodársky pracovník/ –  futbal, hokejbal
  2.  Ing. Marianna Hancová /ekonómka/
Externí pedagogickí a iní zamestnanci resp. vychovávatelia – vedúci krúžkov
  1.  ThDr. Peter Fogaš, farár  – miništranti, birmovanci
  2.  Mgr. František Petruška, kaplán – birmovanci, miništranti
  3.  Mgr. Matej Futej, kaplán – prvoprijímajúci, birmovanci 
  4.  Mgr. Gabriela Zápotoková  – birmovanci, prvoprijímajúci
  5.  Mgr. Mária Ondrušová – Sr. Rudolfa – birmovanci, prvoprijímajúci 
  6.  Mgr. Maroš Prejsa, dekan – prvoprijímajúci – gréckokatolícka farnosť Snina-sídlisko
  7.  Mgr. Daniel Šarišský, farár – biblicko-misijný gréckokatolícka farnosť Snina-Brehy
  8.  Mgr. Eduard Chrin – prvoprijímajúci FBM, skautská družina, gitara
  9.  Ing. Daniela Dunajová  – prvoprijímajúci FBM
  10.  Mária Harvanová – prvoprijímajúci FBM
  11.  Mgr. Jana Kozejová – Down klub
  12.  Mgr. Erika  Gerbócová – Angličtina hrou v CMŠ
  13.  Martina Waldhauserová – Spievajme Pánovi (spevácky) – mládež FBM
  14.  Mária Peťová  – Spievajme Pánovi (spevácky) – deti FBM
  15.  Bc. Dominika Reháková – sr. Efraima – prvoprijímajúci 
Externí nepedagogickí zamestnanci
  1. Dana Cihrová /administrátor web stránky/
  2. Alžbeta Balážová /upratovačka/