Telefón

0911 348 363

Email

ccvc@ccvc.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 10:00 - 20:00

V nedeľu 10.3.2024 sa náš detský zbor vybral na MIMOriadny výjazd. Bola to jedna z foriem MIMOriadnych stretnutí, ktoré detský zbor máva počas roka. V po-covidovej dobe to bol prvý výjazd zboru s cieľom spievať na sv. omši za hranicami našej farnosti.

Keďže bola 4. pôstna nedeľa – LAETARE (radostná) – náš zbor šiel šíriť radosť z oslavy Boha do farnosti Kamenica nad Cirochou. Pán farár Peter Sepeši túto ponuku ochotne prijal a spolu s jeho farníkmi sme na sv. omši vytvorili jedno veľké radostné spoločenstvo. Dokonca chceli, aby sa to o týždeň zopakovalo. 😁

Po slávení sv. omše pre nás pripravili veľmi chutné občerstvenie 🥓🍪 v pastoračných priestoroch.

Ďakujeme všetkým ochotným spevákom a hudobníkom, nášmu pánovi dekanovi za pomoc pri vybavovaní výjazdu, pánovi farárovi z Kamenice, CSŠ za pomoc pri doprave zboru a všetkým ostatným za milé prijatie.

Bol to krásny požehnaný čas.😇

Odporúčané články

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *